- Home
- ยป
- Our Products
- »
- GLASS BONG
GLASS BONG
Glass Smoking Pipe
Minimum Order Quantity: 1000 Piece
| Shape | Spoon |
| Pipe Style | Hand Pipe |
| Brand | MAE |
| Size | 3.5 Inch |
| Weight | 65 gm |
| Diameter | 10 mm |
| Thickness | 3 mm |
| Capacity | 10 ml |
| Color | Amber |
| Material | Glass |
Additional Information:
- Item Code: MGA-1874
Glass Smoking Pipe
Minimum Order Quantity: 1000 Piece
| Shape | Spoon |
| Pipe Style | Hand Pipe |
| Brand | MAE |
| Size | 3 inch |
| Weight | 75 gm |
| Diameter | 10 mm |
| Thickness | 3 mm |
| Capacity | 10 ml |
| Color | Multi Color |
| Material | Glass |
Additional Information:
- Item Code: MGA-1868
Glass Smoking Pipe
Minimum Order Quantity: 1000 Piece
| Shape | Spoon |
| Pipe Style | Hand Pipe |
| Brand | MAE |
| Size | 3 inch |
| Weight | 60 gm |
| Diameter | 10 mm |
| Thickness | 3 mm |
| Capacity | 10 ml |
| Color | Multi Color |
| Material | Glass |
Additional Information:
- Item Code: MGA-1856
Glass Smoking Pipe
Minimum Order Quantity: 1000 Piece
| Shape | Spoon |
| Pipe Style | Hand Pipe |
| Brand | MAE |
| Size | 3 inch |
| Weight | 60 gm |
| Diameter | 10 mm |
| Thickness | 3 mm |
| Capacity | 10 ml |
| Color | Multi Color |
| Material | Glass |
Additional Information:
- Item Code: MGA-1855
Glass Smoking Pipe
Minimum Order Quantity: 1000 Piece
| Shape | Spoon |
| Pipe Style | Hand Pipe |
| Brand | MAE |
| Size | 3.5 inch |
| Weight | 60 gm |
| Diameter | 10 mm |
| Thickness | 3 mm |
| Capacity | 10 ml |
| Color | Multi Color |
| Material | Glass |
Additional Information:
- Item Code: MGA-1852
Glass Smoking Pipe
Minimum Order Quantity: 1000 Piece
| Shape | Spoon |
| Pipe Style | Hand Pipe |
| Brand | MAE |
| Size | 3 inch |
| Weight | 55 gm |
| Diameter | 10 mm |
| Thickness | 3 mm |
| Capacity | 10 ml |
| Color | Multi Color |
| Material | Glass |
Additional Information:
- Item Code: MGA-1851
Glass Percolator Bongs
Minimum Order Quantity: 100 Piece
| Height | 8 inch |
| Glass Thickness | 8 mm |
| Joint Size | 19 mm |
| Percolator Type | Tree Perc |
| Base Type | Round Base |
| Material | Borosilicate Glass |
| Ice Catcher | Without Ice Catcher |
| Mouthpiece Type | Round |
| Color Finish | Frosted |
Additional Information:
- Item Code: MGA-579
Smoking Glass Bong
Minimum Order Quantity: 100 Piece
| Height | 7 inch |
| Glass Thickness | 8 mm |
| Joint Size | 19 mm |
| Percolator Type | No Percolator |
| Base Type | Round Base |
| Material | Borosilicate Glass |
| Ice Catcher | Without Ice Catcher |
| Mouthpiece Type | Round |
| Color Finish | Colored |
Additional Information:
- Item Code: MGA-86
Smoking Glass Bong
Minimum Order Quantity: 100 Piece
| Height | 7 inch |
| Glass Thickness | 8 mm |
| Joint Size | 19 mm |
| Percolator Type | No Percolator |
| Base Type | Round Base |
| Material | Borosilicate Glass |
| Ice Catcher | Without Ice Catcher |
| Mouthpiece Type | Round |
| Color Finish | Colored |
Additional Information:
- Item Code: MGA-87
Glass Smoking Cylinder
Minimum Order Quantity: 100 Piece
| Shape | Cylinder |
| Pipe Style | Bong |
| Brand | MAE |
| Size | 12 inch |
| Weight | 300 gm |
| Diameter | 16 mm |
| Thickness | 6 mm |
| Capacity | 10 ml |
| Color | Transparent |
| Material | Glass |
Additional Information:
- Item Code: MGA-311
Percolator Glass Bong
Minimum Order Quantity: 200 Piece
| Height | 7 inch |
| Glass Thickness | 8 mm |
| Joint Size | 19 mm |
| Percolator Type | Tree Perc |
| Base Type | Round Base |
| Material | Borosilicate Glass |
| Ice Catcher | Without Ice Catcher |
| Mouthpiece Type | Round |
| Color Finish | Colored |
Additional Information:
- Item Code: MGA-89
Glass Smoking Bong
Minimum Order Quantity: 100 Piece
| Height | 10 inch |
| Glass Thickness | 8 mm |
| Joint Size | 19 mm |
| Percolator Type | No Percolator |
| Base Type | Round Base |
| Material | Borosilicate Glass |
| Ice Catcher | Without Ice Catcher |
| Mouthpiece Type | Round |
| Color Finish | Colored |
Additional Information:
- Item Code: MGA-154
Glass Cylinder Bong
Minimum Order Quantity: 100 Piece
| Height | 17 inch |
| Glass Thickness | 8 mm |
| Joint Size | 19 mm |
| Percolator Type | No Percolator |
| Base Type | Round Base |
| Material | Borosilicate Glass |
| Ice Catcher | Without Ice Catcher |
| Mouthpiece Type | Round |
| Color Finish | Clear |
Additional Information:
- Item Code: MGA-313
Glass Cylinder Bong
Minimum Order Quantity: 100 Piece
| Height | 10 inch |
| Glass Thickness | 8 mm |
| Joint Size | 19 mm |
| Percolator Type | No Percolator |
| Base Type | Beaker Base |
| Material | Borosilicate Glass |
| Ice Catcher | Without Ice Catcher |
| Mouthpiece Type | Round |
| Color Finish | Clear |
Additional Information:
- Item Code: MGA-422
Glass Cylinder Bong
Minimum Order Quantity: 100 Piece
| Height | 16 inch |
| Glass Thickness | 8 mm |
| Joint Size | 19 mm |
| Percolator Type | No Percolator |
| Base Type | Round Base |
| Material | Borosilicate Glass |
| Ice Catcher | Without Ice Catcher |
| Mouthpiece Type | Round |
| Color Finish | Clear |
Additional Information:
- Item Code: MGA-432
Glass Cylinder Bong
Minimum Order Quantity: 100 Piece
| Height | 17 inch |
| Glass Thickness | 15 |
| Joint Size | 19 mm |
| Percolator Type | Tree Perc |
| Base Type | Round Base |
| Material | Borosilicate Glass |
| Ice Catcher | Without Ice Catcher |
| Mouthpiece Type | Round |
| Color Finish | Colored |
Additional Information:
- Item Code: MGA-433
Glass Cylinder Bong
Minimum Order Quantity: 100 Piece
| Height | 15 inch |
| Glass Thickness | 12 mm |
| Joint Size | 19 mm |
| Percolator Type | Tree Perc |
| Base Type | Round Base |
| Material | Borosilicate Glass |
| Ice Catcher | Without Ice Catcher |
| Mouthpiece Type | Round |
| Color Finish | Clear |
Additional Information:
- Item Code: MGA-467
Glass Cylinder Bong
Minimum Order Quantity: 100 Piece
| Height | 12 inch |
| Glass Thickness | 12 mm |
| Joint Size | 19 mm |
| Percolator Type | No Percolator |
| Base Type | Round Base |
| Material | Borosilicate Glass |
| Ice Catcher | Without Ice Catcher |
| Mouthpiece Type | Round |
| Color Finish | Clear |
Additional Information:
- Item Code: MGA-566
Glass Honeycomb Bong
Minimum Order Quantity: 100 Piece
| Height | 12 inch |
| Glass Thickness | 12 mm |
| Joint Size | 19 mm |
| Percolator Type | Honeycomb Perc |
| Base Type | Round Base |
| Material | Borosilicate Glass |
| Ice Catcher | Without Ice Catcher |
| Mouthpiece Type | Round |
| Color Finish | Clear |
Additional Information:
- Item Code: MGA-111
Glass Honeycomb Bong
Minimum Order Quantity: 100 Piece
| Height | 10 inch |
| Glass Thickness | 12 mm |
| Joint Size | 19 mm |
| Percolator Type | Honeycomb Perc |
| Base Type | Round Base |
| Material | Borosilicate Glass |
| Ice Catcher | Without Ice Catcher |
| Mouthpiece Type | Round |
| Color Finish | Clear |
Additional Information:
- Item Code: MGA-113
Glass Honeycomb Bong
Minimum Order Quantity: 100 Piece
| Height | 16 inch |
| Glass Thickness | 12 mm |
| Joint Size | 19 mm |
| Percolator Type | Honeycomb Perc |
| Base Type | Round Base |
| Material | Borosilicate Glass |
| Ice Catcher | Without Ice Catcher |
| Mouthpiece Type | Round |
| Color Finish | Clear |
Additional Information:
- Item Code: MGA-179
Glass Smoking Bong
Minimum Order Quantity: 100 Piece
| Height | 7 inch |
| Glass Thickness | 12 mm |
| Joint Size | 19 mm |
| Percolator Type | No Percolator |
| Base Type | Round Base |
| Material | Borosilicate Glass |
| Ice Catcher | Without Ice Catcher |
| Mouthpiece Type | Round |
| Color Finish | Clear |
Additional Information:
- Item Code: MGA-161
Glass Bong
Minimum Order Quantity: 500 Piece
| Height | 8 inch |
| Glass Thickness | 4 mm |
| Joint Size | 19 mm |
| Percolator Type | No Percolator |
| Base Type | Round Base |
| Material | Borosilicate Glass |
| Ice Catcher | Without Ice Catcher |
| Mouthpiece Type | Round |
| Color Finish | Colored |
Additional Information:
- Item Code: MGA-1461
Tortoise Inside Pipe
Minimum Order Quantity: 500 Piece
| Shape | Inside Pipe |
| Type | Spoon Pipe |
| Weight | 115 gm |
| Brand | MAE |
| Diameter | 20 mm |
| Thickness | 4 mm |
| Length | 4 inch |
| Color | Multi Color |
| Design Type | Inside Out |
| Material | Glass |
Additional Information:
- Item Code: MGA-1520
Smoking Glass Bubbler
Minimum Order Quantity: 500 Piece
| Shape | Bubbler |
| Thickness | 5 mm |
| Color | Multicolor |
| Size | 7 inch |
| Weight | 160 g |
| Design Type | Fancy |
| Diameter | 40 mm |
| Joint Size | 18 mm |
| Height | 7 inch |
| Material | Glass |
Additional Information:
- Item Code: MGA-1532
Glass Inside Pipe with Color Tube
Minimum Order Quantity: 500 Piece
| Shape | Straight |
| Type | Inside Pipe |
| Weight | 80 gm |
| Brand | MAE |
| Diameter | 20 mm |
| Thickness | 4 mm |
| Length | 4 inch |
| Color | Multi Color |
| Design Type | Inside Out |
| Material | Glass |
Additional Information:
- Item Code: MGA-1545
Glass Oil Burner Smoking Pipe
Minimum Order Quantity: 1000 Piece
| Glass Type | Coloured Glass |
| Heat Source | Tealight Candle |
| Capacity | 5 ml |
| Base Material | Glass |
| Usage Area | Living Room, Hotel, Bedroom, Spa |
| Finish | Glossy |
| Shape | Round |
| Color | Blue |
| Set Contains | Burner Only |
Additional Information:
- Item Code: MGA-1647
Glass Smoking Bubbler
Minimum Order Quantity: 100 Piece
| Shape | Bubbler |
| Thickness | 9 mm |
| Color | Black |
| Size | 6 inch |
| Weight | 100 g |
| Design Type | Fancy |
| Diameter | 55 mm |
| Joint Size | 19 mm |
| Height | 6 inch |
| Material | Glass |
Additional Information:
- Item Code: MGA-283