- Home
- ยป
- Our Products
- »
- GLASS BUBBLER
GLASS BUBBLER
Pioneers in the industry, we offer glass bong pipe, oil bubbler glass smoking pipe, glass oil bubbler, glass smoking bubbler, glass oil bubbler with sticker and smoking glass bubbler from India.
Glass Bong Pipe
Product Price: Rs 300 / PieceGet Best Price
Minimum Order Quantity: 100 Piece
Product Details:
| Height | 8 inch |
| Glass Thickness | 8 mm |
| Joint Size | 19 mm |
| Percolator Type | No Percolator |
| Base Type | Round Base |
| Material | Borosilicate Glass |
| Ice Catcher | Without Ice Catcher |
| Mouthpiece Type | Round |
| Color Finish | Clear |
Additional Information:
- Item Code: MGA-156
Yes! I am InterestedRequest A Callback
Oil Bubbler Glass Smoking Pipe
Product Price: Rs 380 / PieceGet Best Price
Minimum Order Quantity: 100 Piece
Product Details:
| Shape | Bubbler |
| Pipe Style | Bubbler |
| Brand | MAE |
| Size | 4 inch |
| Weight | 75 gm |
| Diameter | 16 mm |
| Thickness | 6 mm |
| Capacity | 10 ml |
| Color | Multi Color |
| Material | Glass |
Additional Information:
- Item Code: MGA-379
Yes! I am InterestedRequest A Callback
Glass Oil Bubbler
Product Price: Rs 240 / PieceGet Best Price
Minimum Order Quantity: 500 Piece
Product Details:
| Shape | Straight |
| Thickness | 5 mm |
| Color | Pink |
| Size | 6 inch |
| Weight | 100 g |
| Design Type | Fancy |
| Diameter | 65 mm |
| Joint Size | 18 mm |
| Height | 6 inch |
| Material | Glass |
Additional Information:
- Item Code: MGA-1505
Yes! I am InterestedRequest A Callback
Glass Smoking Bubbler
Product Price: Rs 710 / PieceGet Best Price
Minimum Order Quantity: 500 Piece
Product Details:
| Shape | Bubbler |
| Thickness | 7 mm |
| Color | Rasta |
| Size | 8 inch |
| Weight | 220 g |
| Design Type | Fancy |
| Diameter | 55 mm |
| Joint Size | 18 mm |
| Height | 8 inch |
| Material | Glass |
Additional Information:
- Item Code: MGA-102
Yes! I am InterestedRequest A Callback
Glass Oil Bubbler with Sticker
Product Price: Rs 752 / PieceGet Best Price
Minimum Order Quantity: 100 Piece
Product Details:
| Shape | Oil Bubbler |
| Thickness | 9 mm |
| Color | Green |
| Size | 6 inch |
| Weight | 160 g |
| Design Type | Fancy |
| Diameter | 55 mm |
| Joint Size | 19 mm |
| Height | 6 inch |
| Material | Glass |
Additional Information:
- Item Code: MGA-231
Yes! I am InterestedRequest A Callback
Glass Oil Bubbler
Product Price: Rs 750 / PieceGet Best Price
Minimum Order Quantity: 100 Piece
Product Details:
| Shape | Beaker |
| Thickness | 9 mm |
| Color | Clear |
| Size | 11 inch |
| Weight | 245 g |
| Design Type | Fancy |
| Diameter | 75 mm |
| Joint Size | 19 mm |
| Height | 10 inch |
| Material | Glass |
Additional Information:
- Item Code: MGA-307
Yes! I am InterestedRequest A Callback
Smoking Glass Bubbler
Product Price: Rs 625 / PieceGet Best Price
Minimum Order Quantity: 100 Piece
Product Details:
| Shape | Beaker |
| Thickness | 9 mm |
| Color | Clear |
| Size | 5.5 inch |
| Weight | 140 g |
| Design Type | Fancy |
| Diameter | 75 mm |
| Joint Size | 19 mm |
| Height | 5 inch |
| Material | Glass |
Additional Information:
- Item Code: MGA-319
Yes! I am InterestedRequest A Callback
Smoking Glass Bubbler
Product Price: Rs 400 / PieceGet Best Price
Minimum Order Quantity: 100 Piece
Product Details:
| Shape | Bubbler |
| Thickness | 9 mm |
| Color | Colored |
| Weight | 70 g |
| Design Type | Fancy |
| Diameter | 55 mm |
| Joint Size | 19 mm |
| Material | Glass |
| Size | 4 inch |
| Height | 5 inch |
Additional Information:
- Item Code: MGA-381
Yes! I am InterestedRequest A Callback