- Home
- ยป
- Our Products
- »
- Glass Smoking Bong
Glass Smoking Bong
Tree Perc Glass Bongs
Minimum Order Quantity: 500 Piece
| Height | 10 inch |
| Glass Thickness | 5 mm |
| Joint Size | 19 mm |
| Percolator Type | Tree Perc |
| Base Type | Round Base |
| Material | Borosilicate Glass |
| Ice Catcher | Without Ice Catcher |
| Mouthpiece Type | Round |
| Color Finish | Clear |
Additional Information:
- Item Code: MGA-1799
Glass Smoking Pipe
Minimum Order Quantity: 1000 Piece
| Shape | Spoon |
| Pipe Style | Hand Pipe |
| Brand | MAE |
| Size | 3 inch |
| Weight | 50 gm |
| Diameter | 9 mm |
| Thickness | 4 mm |
| Capacity | 10 ml |
| Color | Multi Color |
| Material | Glass |
Additional Information:
- Item Code: MGA-56
Glass Percolator Bongs
Minimum Order Quantity: 200 Piece
| Height | 8 inch |
| Glass Thickness | 8 mm |
| Joint Size | 19 mm |
| Percolator Type | Tree Perc |
| Base Type | Round Base |
| Material | Borosilicate Glass |
| Ice Catcher | Without Ice Catcher |
| Mouthpiece Type | Round |
| Color Finish | Colored |
| Feature | Handmade Work |
Additional Information:
- Item Code: MGA-91
Glass Bong Pipe
Minimum Order Quantity: 100 Piece
| Height | 10 inch |
| Glass Thickness | 8 mm |
| Joint Size | 19 mm |
| Percolator Type | No Percolator |
| Base Type | Round Base |
| Material | Borosilicate Glass |
| Ice Catcher | Without Ice Catcher |
| Mouthpiece Type | Round |
| Color Finish | Clear |
Additional Information:
- Item Code: MGA-157
Glass Cylinder Bong
Minimum Order Quantity: 100 Piece
| Height | 15 inch |
| Glass Thickness | 8 mm |
| Joint Size | 19 mm |
| Percolator Type | No Percolator |
| Base Type | Round Base |
| Material | Borosilicate Glass |
| Ice Catcher | Without Ice Catcher |
| Mouthpiece Type | Round |
| Color Finish | Clear |
Additional Information:
- Item Code: MGA-429
Glass Cylinder Bong
Minimum Order Quantity: 100 Piece
| Height | 16 inch |
| Glass Thickness | 8 mm |
| Joint Size | 19 mm |
| Percolator Type | No Percolator |
| Base Type | Round Base |
| Material | Borosilicate Glass |
| Ice Catcher | Without Ice Catcher |
| Mouthpiece Type | Round |
| Color Finish | Clear |
Additional Information:
- Item Code: MGA-431
Glass Honeycomb Bong
Minimum Order Quantity: 100 Piece
| Height | 10 inch |
| Glass Thickness | 8 mm |
| Joint Size | 19 mm |
| Percolator Type | Honeycomb Perc |
| Base Type | Round Base |
| Material | Borosilicate Glass |
| Ice Catcher | Without Ice Catcher |
| Mouthpiece Type | Round |
| Color Finish | Colored |
Additional Information:
- Item Code: MGA-107
Glass Honeycomb Bong
Minimum Order Quantity: 100 Piece
| Height | 12 inch |
| Glass Thickness | 8 mm |
| Joint Size | 19 mm |
| Percolator Type | Honeycomb Perc |
| Base Type | Round Base |
| Material | Borosilicate Glass |
| Ice Catcher | Without Ice Catcher |
| Mouthpiece Type | Round |
| Color Finish | Clear |
Additional Information:
- Item Code: MGA-108
Glass Smoking Percolator Bong
Minimum Order Quantity: 100 Piece
| Height | 10 inch |
| Glass Thickness | 8 mm |
| Joint Size | 19 mm |
| Percolator Type | Tree Perc |
| Base Type | Round Base |
| Material | Borosilicate Glass |
| Ice Catcher | Without Ice Catcher |
| Mouthpiece Type | Round |
| Color Finish | Colored |
Additional Information:
- Item Code: MGA-115
Glass Smoking Bong
Minimum Order Quantity: 100 Piece
| Height | 12 inch |
| Glass Thickness | 8 mm |
| Joint Size | 19 mm |
| Percolator Type | No Percolator |
| Base Type | Round Base |
| Material | Borosilicate Glass |
| Ice Catcher | Without Ice Catcher |
| Mouthpiece Type | Round |
| Color Finish | Colored |
Additional Information:
- Item Code: MGA-158
Glass Smoking Bong
Minimum Order Quantity: 100 Piece
| Height | 14 inch |
| Glass Thickness | 8 mm |
| Joint Size | 19 mm |
| Percolator Type | No Percolator |
| Base Type | Round Base |
| Material | Borosilicate Glass |
| Ice Catcher | Without Ice Catcher |
| Mouthpiece Type | Round |
| Color Finish | Clear |
Additional Information:
- Item Code: MGA-159
Glass Honeycomb Bong
Minimum Order Quantity: 100 Piece
| Height | 12 inch |
| Glass Thickness | 12 mm |
| Joint Size | 19 mm |
| Percolator Type | Honeycomb Perc |
| Base Type | Round Base |
| Material | Borosilicate Glass |
| Ice Catcher | Without Ice Catcher |
| Mouthpiece Type | Round |
| Color Finish | Colored |
Additional Information:
- Item Code: MGA-164
Tree Percolator
Minimum Order Quantity: 500 Piece
| Height | 14 inch |
| Glass Thickness | 4 mm |
| Joint Size | 19 mm |
| Percolator Type | Tree Perc |
| Base Type | Round Base |
| Material | Borosilicate Glass |
| Ice Catcher | Without Ice Catcher |
| Mouthpiece Type | Round |
| Color Finish | Colored |
Additional Information:
- Item Code: MGA-1452