- Home
- ยป
- Our Products
- »
- Sherlock Glass Smoking Pipe
Sherlock Glass Smoking Pipe
We are a leading Exporter of glass sherlock smoking pipe from Agra, India.
Glass Sherlock Smoking Pipe
Product Price: Rs 100 / PieceGet Best Price
Minimum Order Quantity: 100 Piece
Product Details:
| Shape | Sherlock |
| Pipe Style | Hand Pipe |
| Brand | MAE |
| Size | 2.5 inch |
| Weight | 40 gm |
| Diameter | 16 mm |
| Thickness | 6 mm |
| Capacity | 10 ml |
| Color | Multi Color |
| Material | Glass |
Additional Information:
- Item Code: MGA-966
Yes! I am InterestedRequest A Callback
Glass Sherlock Smoking Pipe
Product Price: Rs 314 / PieceGet Best Price
Minimum Order Quantity: 100 Piece
Product Details:
| Shape | Sherlock |
| Pipe Style | Hand Pipe |
| Brand | MAE |
| Size | 4 inch |
| Weight | 100 gm |
| Diameter | 16 mm |
| Thickness | 6 mm |
| Capacity | 10 ml |
| Color | Multi Color |
| Material | Glass |
Additional Information:
- Item Code: MGA-738
Yes! I am InterestedRequest A Callback