- Home
- ยป
- Our Products
- »
- Smoking Pipes
Smoking Pipes
Glass Smoking Pipe
Minimum Order Quantity: 1000 Piece
| Shape | Spoon |
| Pipe Style | Hand Pipe |
| Brand | MAE |
| Size | 3 inch |
| Weight | 60 gm |
| Diameter | 10 mm |
| Thickness | 3 mm |
| Capacity | 10 ml |
| Color | Multi Color |
| Material | Glass |
Additional Information:
- Item Code: MGA-1877
Glass Smoking Pipe
Minimum Order Quantity: 1000 Piece
| Shape | Spoon |
| Pipe Style | Hand Pipe |
| Brand | MAE |
| Size | 3 inch |
| Weight | 60 gm |
| Diameter | 10 mm |
| Thickness | 3 mm |
| Capacity | 10 ml |
| Color | Multi Color |
| Material | Glass |
Additional Information:
- Item Code: MGA-1860A
Glass Smoking Pipe
Minimum Order Quantity: 1000 Piece
| Shape | Spoon |
| Pipe Style | Hand Pipe |
| Brand | MAE |
| Size | 3.5 inch |
| Weight | 60 gm |
| Diameter | 10 mm |
| Thickness | 3 mm |
| Capacity | 10 ml |
| Color | Multi Color |
| Material | Glass |
Additional Information:
- Item Code: MGA-1858
Glass Smoking Pipe
Minimum Order Quantity: 1000 Piece
| Shape | Spoon |
| Pipe Style | Hand Pipe |
| Brand | MAE |
| Size | 3.5 inch |
| Weight | 55 gm |
| Diameter | 10 mm |
| Thickness | 3 mm |
| Capacity | 10 ml |
| Color | Multi Color |
| Material | Glass |
Additional Information:
- Item Code: MGA-1848
Glass Smoking Pipe
Minimum Order Quantity: 1000 Piece
| Shape | Spoon |
| Pipe Style | Hand Pipe |
| Brand | MAE |
| Size | 3 inch |
| Weight | 55 gm |
| Diameter | 10 mm |
| Thickness | 3 mm |
| Capacity | 10 ml |
| Color | Multi Color |
| Material | Glass |
Additional Information:
- Item Code: MGA-1846
Glass Smoking Pipe
Minimum Order Quantity: 1000 Piece
| Shape | Spoon |
| Pipe Style | Hand Pipe |
| Brand | MAE |
| Size | 3 inch |
| Weight | 55 gm |
| Diameter | 10 mm |
| Thickness | 3 mm |
| Capacity | 10 ml |
| Color | Multi Color |
| Material | Glass |
Additional Information:
- Item Code: MGA-1841
Sherlock Smoking Pipes
Minimum Order Quantity: 500 Piece
| Shape | Sherlock |
| Pipe Style | Chura Pipe |
| Brand | MAE |
| Size | 5 inch |
| Weight | 85 gm |
| Diameter | 10 mm |
| Thickness | 4 mm |
| Capacity | 10 ml |
| Color | Multi Color |
| Material | Glass |
Additional Information:
- Item Code: MGA-683
Glass Sherlock Pipe
Minimum Order Quantity: 500 Piece
| Shape | Sherlock |
| Pipe Style | Chura Pipe |
| Brand | MAE |
| Size | 4 inch |
| Weight | 90 gm |
| Diameter | 10 mm |
| Thickness | 4 mm |
| Capacity | 10 ml |
| Color | Multi Color |
| Material | Glass |
Additional Information:
- Item Code: MGA-685
Glass Smoking Pipe
Minimum Order Quantity: 1000 Piece
| Shape | Spoon |
| Pipe Style | Hand Pipe |
| Brand | MAE |
| Size | 3 inch |
| Weight | 45 gm |
| Diameter | 9 mm |
| Thickness | 4 mm |
| Capacity | 10 ml |
| Color | Multi Color |
| Material | Glass |
Additional Information:
- Item Code: MGA-59
Glass Sherlock Smoking Pipe
Minimum Order Quantity: 500 Piece
| Shape | Sherlock |
| Pipe Style | Hand Pipe |
| Brand | MAE |
| Size | 4.5 inch |
| Weight | 80 gm |
| Diameter | 16 mm |
| Thickness | 6 mm |
| Capacity | 10 ml |
| Color | Multi Color |
| Material | Glass |
Additional Information:
- Item Code: MGA-1010
Glass Smoking Pipe
Minimum Order Quantity: 500 Piece
| Shape | Animal |
| Pipe Style | Hand Pipe |
| Brand | MAE |
| Size | 2.5 inch |
| Weight | 60 gm |
| Diameter | 16 mm |
| Thickness | 6 mm |
| Capacity | 10 ml |
| Color | Multi Color |
| Material | Glass |
Additional Information:
- Item Code: MGA-84
Glass Smoking Pipe
Minimum Order Quantity: 500 Piece
| Shape | Animal |
| Pipe Style | Hand Pipe |
| Brand | MAE |
| Size | 3 inch |
| Weight | 70 gm |
| Diameter | 16 mm |
| Thickness | 6 mm |
| Capacity | 10 ml |
| Color | Multi Color |
| Material | Glass |
Additional Information:
- Item Code: MGA-83
Glass Smoking Pipe
Minimum Order Quantity: 500 Piece
| Shape | Animal |
| Pipe Style | Hand Pipe |
| Brand | MAE |
| Size | 3.5 inch |
| Weight | 70 gm |
| Diameter | 16 mm |
| Thickness | 6 mm |
| Capacity | 10 ml |
| Color | Multi Color |
| Material | Glass |
Additional Information:
- Item Code: MGA-35
Glass Smoking Pipe
Minimum Order Quantity: 100 Piece
| Shape | Spoon |
| Pipe Style | Hand Pipe |
| Brand | MAE |
| Size | 5 inch |
| Weight | 85 gm |
| Diameter | 16 mm |
| Thickness | 6 mm |
| Capacity | 10 ml |
| Color | Multi Color |
| Material | Glass |
Additional Information:
- Item Code: MGA-209
Glass Smoking Pipe
Minimum Order Quantity: 100 Piece
| Shape | Spoon |
| Pipe Style | Hand Pipe |
| Brand | MAE |
| Size | 5 inch |
| Weight | 90 gm |
| Diameter | 16 mm |
| Thickness | 6 mm |
| Capacity | 10 ml |
| Color | Blue |
| Material | Glass |
Additional Information:
- Item Code: MGA-127
Glass Smoking Bong
Minimum Order Quantity: 100 Piece
| Height | 8 inch |
| Glass Thickness | 8 mm |
| Joint Size | 19 mm |
| Percolator Type | No Percolator |
| Base Type | Round Base |
| Material | Borosilicate Glass |
| Ice Catcher | Without Ice Catcher |
| Mouthpiece Type | Round |
| Color Finish | Clear |
Additional Information:
- Item Code: MGA-117
Glass Smoking Bong
Minimum Order Quantity: 100 Piece
| Height | 12 inch |
| Glass Thickness | 8 mm |
| Joint Size | 19 mm |
| Percolator Type | No Percolator |
| Base Type | Round Base |
| Material | Borosilicate Glass |
| Ice Catcher | Without Ice Catcher |
| Mouthpiece Type | Round |
| Color Finish | Clear |
Additional Information:
- Item Code: MGA-97
Glass Sherlock Smoking Pipe
Minimum Order Quantity: 100 Piece
| Shape | Sherlock |
| Pipe Style | Hand Pipe |
| Brand | MAE |
| Size | 5 inch |
| Weight | 60 gm |
| Diameter | 16 mm |
| Thickness | 6 mm |
| Capacity | 10 ml |
| Color | Multi Color |
| Material | Glass |
Additional Information:
- Item Code: MGA-704
Glass Smoking Cylinder
Minimum Order Quantity: 100 Piece
| Shape | Cylinder |
| Pipe Style | Bong |
| Brand | MAE |
| Size | 10 inch |
| Weight | 300 gm |
| Diameter | 16 mm |
| Thickness | 6 mm |
| Capacity | 10 ml |
| Color | Transparent |
| Material | Glass |
Additional Information:
- Item Code: MGA-312
Smoking Glass Bong
Minimum Order Quantity: 100 Piece
| Height | 5.5 inch |
| Glass Thickness | 8 mm |
| Joint Size | 19 mm |
| Percolator Type | No Percolator |
| Base Type | Round Base |
| Material | Borosilicate Glass |
| Ice Catcher | Without Ice Catcher |
| Mouthpiece Type | Round |
| Color Finish | Colored |
Additional Information:
- Item Code: MGA-88
Smoking Glass Bong
Minimum Order Quantity: 100 Piece
| Height | 5.5 inch |
| Glass Thickness | 8 mm |
| Joint Size | 19 mm |
| Percolator Type | Tree Perc |
| Base Type | Round Base |
| Material | Borosilicate Glass |
| Ice Catcher | Without Ice Catcher |
| Mouthpiece Type | Round |
| Color Finish | Colored |
Additional Information:
- Item Code: MGA-85
Glass Percolator Bongs
Minimum Order Quantity: 100 Piece
| Height | 8 inch |
| Glass Thickness | 8 mm |
| Joint Size | 19 mm |
| Percolator Type | Tree Perc |
| Base Type | Round Base |
| Material | Borosilicate Glass |
| Ice Catcher | Without Ice Catcher |
| Mouthpiece Type | Round |
| Color Finish | Frosted |
Additional Information:
- Item Code: MGA-578
Glass Percolator Bongs
Minimum Order Quantity: 100 Piece
| Height | 8 inch |
| Glass Thickness | 8 mm |
| Joint Size | 19 mm |
| Percolator Type | Tree Perc |
| Base Type | Round Base |
| Material | Borosilicate Glass |
| Ice Catcher | Without Ice Catcher |
| Mouthpiece Type | Round |
| Color Finish | Frosted |
Additional Information:
- Item Code: MGA-577
Glass Smoking Pipe
Minimum Order Quantity: 100 Piece
| Shape | Spoon |
| Pipe Style | Hand Pipe |
| Brand | MAE |
| Size | 4 inch |
| Weight | 70 gm |
| Diameter | 9 mm |
| Thickness | 6 mm |
| Capacity | 10 ml |
| Color | Multi Color |
| Material | Glass |
Additional Information:
- Item Code: MGA-36
Glass Smoking Pipe
Minimum Order Quantity: 100 Piece
| Shape | Animal |
| Pipe Style | Hand Pipe |
| Brand | MAE |
| Size | 3 inch |
| Weight | 80 gm |
| Diameter | 10 mm |
| Thickness | 6 mm |
| Capacity | 10 ml |
| Color | Blue |
| Material | Glass |
Additional Information:
- Item Code: MGA-31
Glass Percolator Bongs
Minimum Order Quantity: 100 Piece
| Height | 8 inch |
| Glass Thickness | 8 mm |
| Joint Size | 19 mm |
| Percolator Type | Tree Perc |
| Base Type | Round Base |
| Material | Borosilicate Glass |
| Ice Catcher | Without Ice Catcher |
| Mouthpiece Type | Round |
| Color Finish | Colored |
Additional Information:
- Item Code: MGA-95
Glass Honeycomb Bong
Minimum Order Quantity: 100 Piece
| Height | 12 inch |
| Glass Thickness | 8 mm |
| Joint Size | 19 mm |
| Percolator Type | Honeycomb Perc |
| Base Type | Round Base |
| Material | Borosilicate Glass |
| Ice Catcher | Without Ice Catcher |
| Mouthpiece Type | Round |
| Color Finish | Colored |
Additional Information:
- Item Code: MGA-99
Glass Smoking Percolator Bong
Minimum Order Quantity: 100 Piece
| Height | 20 inch |
| Glass Thickness | 8 mm |
| Joint Size | 19 mm |
| Percolator Type | Tree Perc |
| Base Type | Round Base |
| Material | Borosilicate Glass |
| Ice Catcher | Without Ice Catcher |
| Mouthpiece Type | Round |
| Color Finish | Clear |
Additional Information:
- Item Code: MGA-114
Glass Percolator Bongs
Minimum Order Quantity: 100 Piece
| Height | 12 inch |
| Glass Thickness | 8 mm |
| Joint Size | 19 mm |
| Percolator Type | Tree Perc |
| Base Type | Round Base |
| Material | Borosilicate Glass |
| Ice Catcher | Without Ice Catcher |
| Mouthpiece Type | Round |
| Color Finish | Clear |
Additional Information:
- Item Code: MGA-116
Glass Oil Pipe
Minimum Order Quantity: 1000 Piece
| Glass Type | Coloured Glass |
| Heat Source | Tealight Candle |
| Capacity | 5 ml |
| Base Material | Glass |
| Usage Area | Living Room, Spa, Hotel |
| Finish | Glossy |
| Shape | Round |
| Color | Green |
| Set Contains | Burner Only |
Additional Information:
- Item Code: MGA-1648
Glass Smoking Bubbler
Minimum Order Quantity: 500 Piece
| Shape | Bubbler |
| Thickness | 7 mm |
| Color | Rasta |
| Size | 7 inch |
| Weight | 200 g |
| Design Type | Fancy |
| Diameter | 55 mm |
| Joint Size | 18 mm |
| Height | 7 inch |
| Material | Glass |
Additional Information:
- Item Code: MGA-169